Manifesto

Biz Freelancerların belli prensiplere ve disipline dayalı bir düzende office workerlara göre çok daha yaratıcı, ekonomik ve performanslı olabileceğini düşünüyoruz.

Sorunları belirliyor ve çözüm mimarilerini farklı bir bakış açısıyla yorumluyoruz.

Furkan Kadıoğlu

Development Lead

Atılım Üniversitesi mezunu, 1992 doğumlu ve sektörde 10 seneyi devirmiş bir yazılımcı. 30'dan fazla tamamlanmış projesi bulunuyor ve Castram bünyesinde 2 startup geliştiriyor.

Furkan KADIOĞLU

Naz Orman

Partner Managing

Trakya Üniversitesi mezunu, 1994 doğumlu ve 3 senedir Castram ekibiyle, sektörde 4 hızlı sene geçirdi. Tüm projelerimizin destek ve planlamasını kendisi yaptı. Castram'de müşteri ilişkileri ve destek sistemi ondan sorulur.

Naz ORMAN

Ali Sinar

Designer

1988, İstanbul doğumlu. Castram ekibinin en yeni üyesi. 30'dan fazla markanın kurumsal konseptini ve sosyal medya içeriklerini oluşturdu. Sektörde uzun yıllarını geçirdi. Castram'in Envato Market'teki tasarımları onun el emeği, göz nurudur.

Ali SİNAR
Süreçler bizim için deadlinedan ibaret değil, her etaba dikkat ediyoruz.

Projelerimizin her etabına önem veriyoruz. Sadece bitirme odaklı değil kalite ve son kullanıcı deneyimlerini temel alarak hareket ediyoruz.

Çalışırken en büyüklerin tekniklerini kullanıyor, misyonumuzu unutmuyoruz.

Castram, Agile manifestosunu benimser ve bununla birlikte Scrum methodlarıyla çalışır.

Teknolojinin gücüne inanıyor ve onu yakından takip ediyoruz.

Gerek bilişim kollarımızda, gerek tasarım tekniklerimizde en güncellerini takip ediyor, yetkinlik aşamasında projelerimize dahil ediyoruz.Biz ne bir ajansız, ne de bir bilişim firmasıyız; biz şablonlardan arınmış birlikte başarmaya çalışan bir ekibiz.

İletişime Geç